Objednávka programu Z NULY NA STO

 • 1

  UKÁŽEME VÁM NEJJEDNODUŠŠÍ PRODEJNÍ WEB V AKCI

  Na případové studii uvidíte v akci ten nejjednodušší prodejní web, který jsme vytvořili za 24 hodin s výnosem přes 100.000 Kč. Ukážeme vám obsah všech stránek, znění emailů, celý průběh "kampaně" a popíšeme i psychologii zákazníka, takže budete vědět, co se na takovém webu děje v hlavách lidí, a budete to umět použít.
 • 2

  VYSVĚTLÍME VÁM 4 JEDNODUCHÉ STRÁNKY

  Jediné (a až směšně jednoduché) 4 stránky, které potřebujete vytvořit pro prodej na internetu. Vytvoření každé z nich trvalo méně než hodinu. Dvě z nich byly dokonce hotové do deseti minut. Ke každé z těchto stránek vám prozradíme nejlepší praktiky, které jsme se za poslední roky v desítkách kampaní naučili, a dáme vám i klíč, podle kterého poznáte tu nejlepší variantu pro vás a váš produkt.
 • 3

  NAVEDEME VÁS K NEJLEPŠÍM ZDROJŮM NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

  Představte si, že máte prodejní web, který generuje příjem. Na částce nezáleží. Důležité je, že máte "pokladnu", kolem které prochází lidé a "hážou do ní peníze". Teď je na čase předvést vám nejlepší zdroje návštěvnosti, abyste ke své pokladně přivedli co nejvíce lidí. Řekneme vám z praxe výhody a nevýhody každého z nich a jak si vybrat ten, který vám sedne jak hrnec na pr... odejní web :)
 • 4

  PŘEDVEDEME VÁM ČÍSELNĚ PODLOŽENÝ STROJ NA PENÍZE

  Máte funkční web, který generuje příjem. Vybrali jste si místo, odkud budete "přitahovat" nové zákazníky. Takže teď vám nakreslíme (až překvapivě) jednoduchý model, podle kterého fungují ti největší hráči. Během dvaceti minut uvidíte systém, který je pro mnoho lidí takovou tiskárnou na peníze. Jinými slovy, v tomto modelu vložíte korunu do reklamy a vrátí se vám minimálně tři. Žádné čáry, kličky ani fígle. Jen chytrá matematika, kterou u nás téměř nikdo nepoužívá.
 • 5

  KE VŠEM LEKCÍM ZÍSKÁTE OKAMŽITÝ PŘÍSTUP

  Sami nemáme rádi, když se nějaký vzdelávací program uvolňuje postupně. Preferujeme vlastní tempo. Chceme si to řídit sami. Proto celou studii dostanete najednou, v přehledné formě a v online rozhraní. Kdy, jak rychle a kolikrát si si projdete, je jen na vás.
 • 6

  JSTE KRYTÍ 14 DENNÍ LHŮTOU NA VRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud budete mít během 14 dnů pocit, že náš program nesplnil některý z bodů výše, pošleme vám peníze zpět v plné výši. Lhůta 14 dnů začíná běžet odesláním objednávky. Objednávku odešlete vyplněním formuláře níže na této stránce:

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU A KLIKNĚTE NA "ODESLAT" 

DŮLEŽITÉ: po stisknutí tlačítka "ODESLAT" prosím chvíli vyčkejte,
než vás stránka přesměruje. Může to trvat až 20 vteřin.

14 DNÍ záruka vrácení peněz v plné výši

Pokud do 14 dnů od odeslání objednávky dojdete k závěru, že tento program nesplnil některý z námi slíbených bodů, pošleme vám peníze zpět v plné výši.

Kupuju ročně desítky programů, aby mi pak ležely doma netknuty a bez akce. Jednoduchost Martina a Michala mě ale vtáhla do hry a ukázala, jak můžu i já okamžitě věci zjednodušit a zefektivnit.

David Kirš

Martin s Michalem jsou kamarádi, se kterými jsem svoje online strategie několikrát konzultoval a jejich nápady dodaly mým kampaním vždycky "šťávu". A právě tento jejich projekt v sobě kloubí jak geniální online strategii, tak jednoduchost a vysokou produktivitu.

Pavel Říha

Tihle kluci to dělají jinak. Jinak, než všichni ostatní. A to mě na nich baví.

Pavel Fara

Martin a Michal sú jedni zo sakra mála ľudí, s ktorými sa môžem poradiť o biznise a viem, že ich rady budú stáť za to.

Miško Kopecký

Potřebujete pomoc?

Napište nám na podpora@znulynasto.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám se vším pomůžeme.